Mazzarri zadowolony pomimo porażki. “Grając tak, możemy złapać serię dobrych wyników”

SSC Napoli przegrało z Juventusem FC (0:1) i oddaliło się na 12 punktów od szczytu tabeli. Walter Mazzarri uważa jednak, że jego zespół miał pecha. Trener był też zadowolony z gry podopiecznych.

Walter Mazzarri
Obserwuj nas w
Foto Fabio Ferrari/LaPresse 8 Dicembre 2023 - Torino, Italia - calcio - Juventus vs Napoli - Campionato italiano di calcio Serie A TIM 2023/2024 - Juventus Stadium. Nella foto:Mazzarri December 8, 2023 Turin, Italy - sport, calcio -Juventus vs Napoli - Italian Serie A Football Championship 2023/2024 - Juventus Stadium. In the pic:Mazzarri PUBLICATIONxNOTxINxITAxFRAxCHN Copyright: xFabioxFerrari/LaPressex Na zdjęciu: Walter Mazzarri
  • SSC Napoli przegrało piątkowy hit z Juventusem po golu Federico Gattiego
  • Walter Mazzarri był jednak optymistycznie nastrojony po porażce
  • Trener uważa, że grając w ten sposób mistrzowie Włoch zaczną wspinaczkę w górę tabeli

“Zmusiliśmy Juventus do obrony ich pola karnego przez prawie całą drugą połowę”

Piątkowy wieczór przyniósł kolejny zły wynik dla fanów SSC Napoli. Ich ulubieńcy przegrali w hicie Serie A z Juventusem (0:1) po trafieniu Federico Gattiego. Ten rezultat oznacza, że mistrzowie Włoch tracą do Starej Damy aż dwanaście punktów. Szkoleniowiec Partenopei uważa jednak, że jego podopieczni dobrze się spisali.

POLECAMY TAKŻE

Każdy, kto zna się na piłce nożnej wie, że chodzi o momenty. Chłopaki zagrali świetny mecz. Myślę, że go zdominowali. Zmusili Juventus do obrony ich własnego pola karnego przez niemal całą drugą połowę. Naszą jedyną winą było niepokrycie gracza podczas tego dośrodkowania. Próbowaliśmy wszystkiego, takie rzeczy się zdarzają. Jestem przekonany, że jeśli będziemy grać w ten sposób, złapiemy serię dobrych wyników i zaczniemy wspinaczkę w górę tabeli – przekonywał po ostatnim gwizdku Walter Mazzarri.

Teraz przed jego drużyną ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. SSC Napoli musi co najmniej zremisować ze Sportingiem Braga, by być pewnym awansu do 1/8 finału.

Zobacz też: Allegri studzi zapał fanów. “By marzyć o scudetto, musimy się poprawiać”.

Komentarze