Przyszłość Luciano Spalettiego rozstrzygnięta

Zdaniem Fabrizio Romano, przyszłość Luciano Spalettiego w Napoli nie jest zagrożona. Włoch w najbliższych tygodniach ma otrzymać ofertę nowej umowy od klubu z Neapolu i pozostać w nim na dłużej.

Luciano Spalletti
Pressfocus Na zdjęciu: Luciano Spalletti
  • Wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt Luciano Spallettiego z Napoli
  • Klub jest zadowolony z pracy Włocha i planuje przedłużyć z nim umowę
  • Właściciel Napoli podkreślił, że trener na pewno nie odejdzie po sezonie

Napoli zabezpieczy przyszłość Luciano Spalettiego

Znakomity sezon rozgrywa Napoli pod wodzą Luciano Spallettiego. Błękitni pewnie zmierzają po tytuł mistrza Włoch, a w Lidze Mistrzów awansowali już do ćwierćfinału. W ⅛ odprawili z kwitkiem Eintracht Frankfurt, nie tracąc przy tym nawet gola. 

Wątpliwość odnośnie do przyszłości Włocha wzbudza długość jego kontraktu, który wygasa wraz z końcem sezonu. Klub jest zdecydowany na przedłużenie umowy ze szkoleniowce. To, zdaniem Fabrizio Romano ma nastąpić już wkrótce. Włoski dziennikarz przekazał najnowsze wieści na temat jego sytuacji.

Według Romano Luciano Spalletti otrzyma propozycję umowy na przestrzeni najbliższych tygodni. Wskazują na to również słowa właściciela klubu, Aurelio de Laurentisa.

– Luciano Spaletti pozostanie w Napoli, nie ma szans na to, żeby opuścił ten klub wraz z końcem sezonu – zapowiedział właściciel Błękitnych.

Komentarze