Serie A
Serie A

Lucas Leiva: Plotki na mój temat są fałszywe

W ostatnim czasie lawina krytyki spadła we Włoszech na Lucasa Leivę, który według niektórych głosów miał niestosownie odezwać się do jednego z niepełnosprawnych pracowników AC Milanu. Zawodnik zdecydowanie zaprzeczył, przekonując, że nic takiego nie miało miejsca.

Czytaj dalej…

– Chciałbym wyjaśnić, że oskarżenia dotyczące mojej osoby po meczu w Mediolanie są fałszywe i bezpodstawne – napisał Brazylijczyk na Twitterze.

– Moim celem jest podkreślenie w sposób stanowczy, że nie dopuściłem się tak niestosownego zachowania i całkowicie odcinam się od fałszywych informacji odnoszących się do mojej osoby. Tym bardziej że w ciągu ostatnich 10 lat nigdy nie miała miejsca sytuacja, abym wyraził się do kogoś bez szacunku – dodał Lucas Leiva.

– Takie zachowanie jest zdecydowanie nie w moim stylu. Co więcej, takie plotki nie obrażają tylko osób trzech, ale również mnie i moje wychowanie – dodał piłkarz.

– Wiadomo, że w trakcie zawodów sportowych można powiedzieć coś pod wpływem emocji. Nigdy jednak nie zdarzyło mi się przekroczyć pewnej bariery – zaznaczył Brazylijczyk.


Komentarze