Inter Mediolan blisko ogłoszenia nowych umów dla dwóch kluczowych graczy

Hakan Calhanoglu
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hakan Calhanoglu

Inter Mediolan w tej kampanii wciąż liczy się w walce o najwyższe cele. Tymczasem władze klubu myślą już o przyszłości. Dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał na swojej stronie internetowej, że bliscy nowej umowy są dwaj zawodnicy Nerazzurrich.

  • Inter Mediolan pracuje nad przedłużenie kontraktów z dwoma zawodnikami
  • Gianluca Di Marzio podaje, że bliscko nowych umów są Matteo Darmian i Hakan Calhanoglu
  • Włoch i Turek sa w tym sezonie mocnymi punktami w ekipie Simone Inzaghiego

Damian i Hakan Calhanoglu na dłużej w Interze?

Inter Mediolan po rozegraniu dziewiętnastu ligowych spotkań plasuje się na czwartej pozycji, legitymując się bilansem 37 punktów. Jednocześnie Nerazzurri tracą 13 oczek do pierwszego SSC Napoli.

Tymczasem najnowsze doniesienia sugerują, że klub prowadzi już zaawansowane negocjacje w sprawie parafowania nowych kontraktów z Matto Darmianem i Hakanem Calhanoglu. Pierwszt ma umowę tylko do końca sezonu, a reprezentant Turcji do końca czerwca 2024 roku.

Wierząc informacjom Gianluki Di Marzio, włoski zawodnik ma związać swoją przyszłość z klubem z Mediolanu do końca czerwca 2024 roku. Darmian w tym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach Czarno-niebieskich, strzelając w nich jednego gola. Zawodnik zanotował też dwie asysty.

Turek również ma być blisko nowego kontraktu. Hakan Calhanoglu w 25 meczach zdobył trzy bramki i zaliczył pięć kluczowych podań.

Inter w sobotę rozegra kolejne ligowe spotkanie. Zmierzy się na wyjeździe z Cremonese, przystępując do potyczki z czerwoną latarnią rozgrywek w roli zdecydowanego faworyta do wygranej.

Czytaj więcej: US Cremonese – Inter Mediolan: typy, kursy, zapowiedź (28.01.2023)

Komentarze