Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Ibrahimović lub Mandzukić wygryzą Piątka z Milanu?

Corriere della Sera donosi na swoich łamach, że na celowniku AC Milanu znajduje się Zlatan Ibrahimović oraz Mario Mandzukić. Taki stan rzeczy nie wróży najlepiej reprezentantowi Polski w osobie Krzysztofa Piątka.

Czytaj dalej…

Media we Włoszech od dłuższego czasu spekulują, że władze Rossonerich planują wzmocnić ofensywę swojej drużyny. Niestety dla polskich kibiców calcio poszkodowany przy takim obrocie wydarzeń może być były napastnik Genoi CFC.

Piątek w tej kampanii wystąpił w 12 spotkaniach, notując w nich zaledwie trzy trafienia. Słabe statystyki mogą się przyczynić do tego, że Polak może zostać wypożyczony do innego klubu.

W związku z powyższym zrodziły się pomysły w głowach sterników teamu z miasta mody, aby wzmocnić ofensywę, a kandydatami do gry w Milanie są są Szwed Ibrahimović oraz Chorwat Mandzukić.

“Ibracadabra” niedawno poinformował oficjalnie, że żegna się z LA Galaxy. Z kolei napastnik Juventusu FC nie ukrywa, że ma już dość bycia na peryferiach futbolu, chcąc na dobre wrócić do gry po tym, jak wypadł z kadry mistrzów Włoch po przybyciu do Juve trenera Maurizio Sarriego.


Komentarze