Poważny kłopot Napoli. Gwiazdor może opuścić mecz z Juventusem

Giovanni Di Lorenzo podczas wtorkowego treningu nabawił się problemów mięśniowych. Występ kapitana Napoli w meczu z Juventusem stoi pod znakiem zapytania - informuje "Il Mattino".

Giovanni Di Lorenzo
Obserwuj nas w
IMAGO / Franco Romano / sportphoto24 Na zdjęciu: Giovanni Di Lorenzo
  • Złe wiadomości docierają z obozu Napoli
  • Giovanni Di Lorenzo podczas treningu poczuł dyskomfort mięśni
  • Kapitan “Azzurrich” może nie zagrać z Juventusem

Problemy zdrowotne Giovanniego Di Lorenzo

Wielkimi krokami zbliża się kolejny hitowy mecz w Serie A. SSC Napoli podejmie Juventus. Okazuje się, że Walter Mazzarri może mieć spory ból głowy przed tym starciem. Dziennikarze “Il Mattino” donoszą, że Giovanni Di Lorenzo zgłosił problemy zdrowotne podczas wtorkowej sesji treningowej.

Kapitan Napoli miał poczuć dyskomfort w mięśniach, przez co nie mógł trenować na pełnych obrotach. Obecnie nie wiadomo jak poważny jest uraz reprezentanta Włoch. Jednak jego występ przeciwko “Starej Damie” stoi pod dużym znakiem zapytania.

POLECAMY TAKŻE

Walter Mazzarri ma ogromny problem ze skompletowaniem defensywy. W ostatnim czasie nie mógł skorzystać z żadnego nominalnego lewego obrońcy. Mario Rui oraz Mathias Olivera są kontuzjowani, dlatego zmuszony był wystawić na tej pozycji Juana Jesusa oraz Natana.

Teraz problemy doszły po drugiej stronie boiska. W przypadku absencji Giovanniego Di Lorenzo, również nie będzie miał do dyspozycji nominalnego zawodnika na prawej defensywie. Zmiennika kapitana zespołu – Alessandro Zanoli – w ostatnim czasie był zmuszony trenować indywidualnie.

Sprawdź także: Napoli dołącza do walki o obrońcę, Barcelona liczy na jego transfer

Komentarze