Dybala wskazał najlepszych piłkarzy, z którymi grał. Jedno nazwisko zaskakuje

Paulo Dybala podczas swojej kariery miał możliwość dzielić szatnię z najlepszymi piłkarzami na świecie. W rozmowie z Al Arabi Al Jadeed wskazał swoich trzech najlepszych piłkarzy, z którymi w przeszłości grał w jednym zespole.

Paulo Dybala
Obserwuj nas w
Imago / Andrea Staccioli Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • Paulo Dybala jako jeden z niewielu miał okazję grać w jednej drużynie zarówno z Leo Messim, jak i Cristiano Ronaldo
  • Messi, Ronaldo oraz Higuain zostali wskazani przez Dybale jako najlepsi piłkarze, z którymi grał
  • Argentyńczyk aktualnie jest piłkarzem AS Romy

Ronaldo, Messi i Higuain – najlepsi piłkarze, z którymi grał Dybala

Paulo Dybala od dwóch sezonów kontynuuje swoją karierę w AS Romie. Zanim trafił do Rzymu, przez wiele lat zakładał koszulkę Juventusu, gdzie spotkał kilku topowych zawodników na świecie. Przyjemność gry z najlepszymi piłkarzami ma również w reprezentacji Argentyny. W rozmowie z portalem Al Arabi Al Jadeed zapytany o to, których piłkarzy, z którymi grał, uważa za najlepszych, wskazał dwa oczywiste nazwiska, lecz jedno szczególnie zaskakuje.

POLECAMY TAKŻE

Messi, Ronaldo i Higuain to trójka moich ulubionych kolegów z boiska. Ronaldo to mistrz, gra z nim w Juventusie była cudowna. Nauczyłem się od niego poświęcenia w wykonywany zawód i obsesji wygrywania mimo tego, co już osiągnąłem. Nie jestem zaskoczony, że tak dobrze radzi sobie w Arabii Saudyjskiej – powiedział Dybala w rozmowie z Al Arabi Al Jadeed.

Od dziecka moim marzeniem była gra z Messim. Jest nieustanną inspiracją, a dzielenie z nim radości po zdobyciu mistrzostwa świata to coś, czego nigdy nie zapomnę – dodał reprezentant Argentyny.

Paulo Dybala w tym sezonie mimo kilku problemów zdrowotnych radzi sobie bardzo dobrze. Na ten moment zagrał 24 mecze, w których strzelił 9 bramek i zaliczył 6 asyst.

Komentarze