Legenda stawia sprawę jasno. Widzi swoją przyszłość w Juventusie

Giorgio Chiellini wciąż jest aktywnym piłkarzem występującym w Los Angeles FC. Legendarny włoski stoper w rozmowie z "The Athletic" zdradził, że po zakończeniu kariery chciałby wrócić do Juventusu.

Giorgio Chiellini
Obserwuj nas w
IMAGO / Kiyoshi Mio / USA TODAY Network Na zdjęciu: Giorgio Chiellini
  • Giorgio Chiellini przez 17 lat występował w Juventusie
  • Włoch wciąż jest czynnym piłkarzem, ale jego sportowa emerytura zbliża się wielkimi krokami
  • 39-latek uchylił rąbka tajemnicy, zdradzając, że chciałby rozpocząć pracę w “Starej Damie”

Giorgio Chiellini: Widzę swoją przyszłość w Juventusie

Latem 2022 roku Giorgio Chiellini zdecydował się na nowe wyzwanie, opuszczając Juventus. Mistrz Europy wówczas zasilił szeregi Los Angeles FC, w którym występuje do dziś. 39-latek jeszcze otwarcie nie mówił, kiedy zawiesi buty na kołku, ale ten czas nieubłaganie się zbliża.

Włoski stoper na łamach “The Athletic” wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Chiellini zdradził, że po zakończeniu piłkarskiej kariery, chce nadal być związany z futbolem. A w szczególności z Juventusem, do którego planuje wrócić.

POLECAMY TAKŻE

Widzę moją przyszłość w Juventusie. Nie wiem jeszcze na jakim stanowisku. Spędziłem tam prawie połowę swojego życia. Nadal jesteśmy ze sobą bardzo związani i bardzo się cieszę, że oni mają dobry sezon. Nie będę trenerem, chciałbym pracować w zarządzie – powiedział 39-latek.

Giorgio Chiellini przez 17 sezonów występował dla “Bianconerich”. Łącznie rozegrał 561 spotkań, w których strzelił 36 goli i zaliczył 26 asyst. Wspólnie z Juventusem sięgnął dziewięciokrotnie po Scudetto.

Sprawdź także: Prokuratura żąda długiej dyskwalifikacji dla Pogby

Komentarze