Bramka z doliczonego czasu gry rozstrzygnęła mecz Venezia – Spezia

Luca Fiordilino
PressFocus Na zdjęciu: Luca Fiordilino

W drugim niedzielnym meczu Serie A Venezia FC przegrała ze Spezią Calcio 1:2 (0:1). Goście tym samym zanotowali pierwszy triumf w nowym sezonie. Bramkę na wagę trzech oczek zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry Mehdi Bourabia.

Venezia FC musiała odrabiać straty w spotkaniu ze Spezią Calcio już od 13. minuty. Giulio Maggiore wycofał do Simone Bastoniego, a ten bez zastanowienia przymierzył. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Gospodarze wyrównali po godzinie gry. Gianluca Busio dokładnie dośrodkował z rzutu wolnego, a celnie główkował Pietro Ceccaroni. Końcowy wynik tego spotkania cały czas pozostawał sprawą otwartą.

Kiedy wydawało się, że będzie remis, bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Bourabia, który pięknie przymierzył zza pola karnego.