Plaga kontuzji w szeregach Atalanty. Kolejny piłkarz opuści mecz z Rakowem

Berat Djmsiti nabawił się kontuzji podczas poniedziałkowego meczu z Torino. Badania wykazały uraz pachwiny u Albańczyka. Czekać go będzie teraz kilkutygodniowy rozbrat z piłką - podaje "Sky Sport Italia".

Berat Djimsiti
Obserwuj nas w
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Berat Djimsiti
  • Atalantę Bergamo ostatnio nawiedziła spora liczba kontuzji
  • Teraz na kilka tygodni wypadł podstawowy obrońca Berat Djimsiti
  • Albańczyk doznał kontuzji pachwiny podczas ostatniego meczu

Berat Djimsiti wypada na dłużej

Atalanta Bergamo chciałaby jak najszybciej zapomnieć o przegranym poniedziałkowym spotkaniu z Torino (0:3). W szczególności Berat Djimsiti, który nabawił się w trakcie rywalizacji kontuzji pachwiny. “Sky Sport Italia” podaje, ze albański stoper przeszedł już szereg badań. Wykazały one problemy z pachwiną u zawodnika.

Włoska strona podaje, że Berata Djimsitiego będzie czekała kilkutygodniowa przerwa. Oznacza to, że w najbliższy czwartek nie zobaczymy go na boisku w Częstochowie. Albańczyk nie jest jedyny, który opuści mecz z Rakowem. Gianluca Scamacca i El Bilal Toure również są zmuszeni odpuścić wyjazd do Polski z powodu kontuzji.

Berat Djimsiti reprezentuje barwy Atalanty Bergamo od 2016 roku. Jednak pierwsze dwa sezony 30-latek spędził na wypożyczenie. W koszulce “La Dei” zobaczyliśmy go na boisku już 204 razy.

Sprawdź także: Rośnie zainteresowanie Giorgio Scalvinim. Kolejny gigant włączył się do walki

Komentarze