Żona Zidane’a zablokuje jego przenosiny do MU?

Zinedine Zidane
Pressfocus Na zdjęciu: Zinedine Zidane

Zinedine Zidane od dłuższego czasu łączony jest z Manchester United. Zdaniem Marki Francuz chętnie podjąłby pracę na Old Trafford, ale zdecydowanie sprzeciwia się temu jego żona, Veronique.

  • Zinedine Zidane jest od dłuższego czasu wymarzonym trenerem dla działaczy MU
  • Na Old Trafford biegają jego byli podopieczni Cristiano Ronaldo i Raphael Varane
  • Do Manchesteru nie chce się jednak przeprowadzić jego żona, Veronique

Zidane ma gen zwycięzcy

Zinedine Zidane w maju zrezygnował z posady trenera Realu Madryt, po tym jak z Królewskimi w sezonie 2020/2021 nie zdobył żadnego trofeum. Od tego czasu Francuz łączony był przede wszystkim z Juventusem, Paris Saint-Germain oraz reprezentacją Francji. Ostatecznie w stolicy Piemontu zdecydowano się zatrudnić Massimiliano Allegriego, zaś ekipach wicemistrzów Francji i mistrzów świata nie doszło do zmiany szkoleniowca.

Od połowy września jednak, gdy w wielkim kryzysie znalazł się Manchester United (aż sześć porażek w 12 meczach we wszystkich rozgrywkach), to właśnie nazwisko Zidane`a najczęściej pojawiało się w kontekście zastąpienia Ole Gunnara Solskjaera. Francuz to dla władz Czerwonych Diabłów idealny kandydat – w ciągu pięciu lat pracy w Madrycie, wywalczył z Królewskimi aż 11 trofeów, w tym 3 Puchary Ligi Mistrzów. ZZ ma gen zwycięzcy, tak bardzo pożądany obecnie na Old Trafford.

Zizou vs. żona

Sam Zidane, podobno chętnie podjąłby się misji wyciągnięcia z kryzysu 20-krotnych mistrzów Anglii. W Manchesterze spotkałby się z Cristiano Ronaldo i Raphaelem Varanem, a więc byłymi podopiecznymi z Realu. Nie jest zresztą tajemnicą, że obaj gorąco namawiają byłego przełożonego do przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie. Zizou z chęcią popracowałby również z Paulem Pogbą, którego bezskutecznie próbował ściągnąć na Santiago Bernabeu.

Zdaniem “Marki” na drodze stoi jednak twarde veto jego żony, Veronique, która ani myśli przenosić się do zimnego i brzydkiego Manchesteru. Sama też oczekuje, że Zidane w najbliższym czasie nie podejmie żadnej pracy i więcej czasu poświęci rodzinie.

Przeczytaj również: Ronaldo i Varane przekonają Zidane’a? Manchester United ma plan

Komentarze