Kluczowy zawodnik na dłużej w West Hamie. Nowa umowa już na dniach

Lucas Paqueta jest zobowiązany kontraktem z West Hamem United do 30 czerwca 2027 roku, jednak klub ma możliwość przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Dziennikarze "TeamTALK" donoszą, że władze londyńskiego zespołu przygotowują już ofertę nowej umowy dla reprezentanta Brazylii.

Lucas Paqueta
Obserwuj nas w
IMAGO / Sportsphoto Na zdjęciu: Lucas Paqueta
  • Lucas Paqueta jest zobowiązany kontraktem z West Hamem United do 30 czerwca 2027 roku
  • Jednak “Młoty” mają możliwość przedłużenia jego umowy o kolejne 12 miesięcy
  • Klub już przygotowują ofertę dla Brazylijczyka wraz ze wzrostem pensji

West Ham United przedłuży kontrakt z Lucasem Paquetą

Umowa Lucasa Paquety z West Hamem United obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku. Jednak zapis w kontrakcie Brazylijczyka informuje, że “Młoty” mają możliwość jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Serwis “TeamTALK” informuje, że władze klubu już pracują w tej sprawie.

Lucas Paqueta nie tylko może liczyć na dłuższy kontrakt, ale również większe zarobki. Obecnie reprezentant Brazylii zarabia 150 tysięcy funtów tygodniowo. Nowa umowa przewiduje zarobki w wysokości 200 tysięcy euro. Pomocnik ma również zapisaną w umowie klauzulę odejścia wynoszącą 85 milionów funtów, ale “Młoty” planują renegocjować ten zapis w kontrakcie.

42-krotny reprezentant Brazylii w obecnym sezonie rozegrał 10 spotkań w koszulce West Hamu. 26-latkowi udało się w tym czasie dwukrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować jedną asystę. Lucas Paqueta jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd w zespole “Młotów”.

Sprawdź także: Nie tylko Real Madryt. Angielski klub również interesuje się obrońcą Milanu

Komentarze