Tuchel stawia ultimatum angielskiemu klubowi

Thomas Tuchel to jeden z kandydatów na następcę Antonio Conte w Tottenhamie Hotspur. Niemiec rozważy opcję przejęcia Kogutów tylko, jeśli Spurs awansują do Ligi Mistrzów.

Thomas Tuchel
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Thomas Tuchel
  • Tottenham rozpoczął poszukiwania nowego trenera
  • Posada Antonio Conte jest poważnie zagrożona
  • Thomas Tuchel to jeden z kandydatów do zastąpienia Włocha

Tottenham przekona Tuchela? Liga Mistrzów kluczem w rozmowach

Thomas Tuchel pomyśli o objęciu Tottenhamu Hotspur tylko, jeśli Koguty zakwalifikują się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów – dowiedział się “Football Insider”. 49-latek jest jednym z kandydatów do zastąpienia Antonio Conte na ławce trenerskiej Spurs.

53-letni Włoch nie ma najlepszych relacji z właścicielem klubu Danielem Levym, nie dogaduje się z częścią szatni, a po odpadnięciu z Champions League (0:1 w dwumeczu z Milanem) jego zwolnienia domagali się kibice londyńskiego zespołu.

Thomas Tuchel pozostaje bez zatrudnienia od września 2022 roku, kiedy to stracił pracę w innej londyńskiej drużynie – Chelsea.

Niemiecki menedżer jest łączony także z Paris Saint-Germain czy Realem Madryt. Ostatnio plotkowano nawet, że zaczął naukę języka hiszpańskiego.

  • Czytaj więcej:
Spaletti pełny podziwu dla gracza: Zdobył bramkę w stylu Maradony
Luciano Spaletti (Napoli - Atalanta Bergamo)

“Jest niezwykłym graczem” – Bardzo trudno było pokonać naszych rywali, to solidna i agresywna drużyna – zaczął Luciano Spalletti, który oceniał pojedynek Napoli – Atalanta. – Byliśmy dobrzy pod względem intensywności, a następnie Kvara pokazał swoją ogromną jakość. Zdobył bramkę podobną do Maradony. To była akcja, która zaczęła się w głębi pola, dzięki świetnemu odzyskaniu

Czytaj dalej…

Komentarze