Bundesliga
Bundesliga

Rashica kolejnym napastnikiem w Aston Villi?

Aston Villa wygląda na to, że na ostatniej prostej wygra wyścig po Milota Rashicę z Werderu Brema. Sky Germany donosi, że klub z Premier League prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania piłkarza.

Czytaj dalej…

Aston Villa jeszcze we wrześniu była postrzegana jako jeden z dwóch klubów zainteresowanych pozyskaniem reprezentanta Kosowa. W kontekście przyszłości 24-latka mówiło się również o tym, że tego piłkarza chce mieć u siebie SSC Napoli.

Na dzisiaj sytuacja wygląda natomiast tak, że w grze o piłkarza pozostali już tylko sternicy klubu z Villa Park. Za transferem zawodnika do Aston Villi może przemawiać jeden poważny argument przed kluczowymi rozmowami w sprawie transferu. Jaki? To drużyna, która pokonała Liverpool FC aż 7:2 w niedzielny wieczór angielskiej ekstraklasy.

Do finalizacji transferu pozostało podobno do uzgodnienia kilka szczegółów. Warto podkreślić, że Rashica nie znalazł się w kadrze teamu z Weserstadion na bój z Arminią Bielefeld. Werder wygrał 1:0, a jedynego gola strzelił Leonardo Bittencourt.

Po zakończeniu tego spotkania dyrektor sportowy bremeńczyków Frank Baumann dał do zrozumienia, że 24-latek prawdopodobnie rozstanie się z klubem. Rashica do Werderu trafił w 2018 roku z Vitesse Arnhem za siedem milionów euro. Dzisiaj rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na 22 miliony euro.

Komentarze