Nie tylko Antonio Conte. Tottenham zwolni również dyrektora sportowego?

Wszystko wskazuje na to, że Tottenham pracuje nad zwolnieniem Antonio Conte. Okazuje się jednak, że los włoskiego szkoleniowca podzielić może również dyrektor sportowy Kogutów Fabio Paratici.

Tottenham Hotspur
PressFocus Na zdjęciu: Tottenham Hotspur
  • Paratici może zostać zwolniony z Tottenhamu
  • Włoskie media przewidują, że dyrektor sportowy podzieli los Antonio Conte
  • Paratici odpowiada za sprowadzenie Włocha do północnego Londynu

Paratici i Conte opuszczą Tottenham?

Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu latem 2021 roku po zakończeniu 11-letniego okresu w Juventusie. Kilka miesięcy do północnego Londynu ściągnął też Antonio Conte, z którym miał okazję współpracować w zespole Starej Damy.

W tym sezonie sprawy nie potoczyły się dobrze ani dla Conte ani dla Tottenhamu, a zwolnienie wydaje się nieuniknione, zwłaszcza po przemówieniu włoskiego szkoleniowca, w którym oskarżył swoich zawodników o brak zaangażowania. Trener był wściekły na swoich piłkarzy po remisie z Southampton w miniony weekend.

Jak donosi Calciomercato.com, przyszłość Paraticiego najwyraźniej splata się z Conte i on również może opuścić klub wraz z włoskim trenerem. To właśnie Paratici przekonał zarząd Tottenhamu do sprowadzenia byłego trenera Juve i Interu na ławkę trenerską Kogutów, a teraz może zapłacić za tą decyzję.

Zobacz również: Inter powalczy z Tottenhamem o nowego trenera?

Komentarze