“To smutne, że Ronaldo żegna się z Man Utd w takich okolicznościach”

Wayne Rooney
fot. PressFocus Na zdjęciu: Wayne Rooney

Cristiano Ronaldo żegna się z Man Utd. Zawodnik zatem nieco ponad rok spędził w ekipie z Old Trafford po rozstaniu z Juventusem. Głos w sprawie zabrał Wayne Rooney w rozmowie cytowanej przez Metro.co.uk.

  • Cristiano Ronaldo po swoim szokującym wywiadzie dla The Sun będzie musiał szukać sobie nowego klubu
  • Na temat decyzji władz Man Utd kilka słów wyraził Wayne Rooney
  • Były angielski napastnik miał okazję w przeszłości grać w ekipie z Old Trafford z CR7

Rooney o odejściu Ronaldo z Man Utd

Cristiano Ronaldo poniósł konsekwencje swojego wywiadu z The Sun, w którym skrytykował kilka rzeczy w Man Utd. Nie tylko bazę treningową, ale także władze klubu i menedżera Erika ten Haga. Nielojalna postawa Portugalczyka skutkuje tym, że w trakcie styczniowego okna transferowego piłkarz będzie musiał znaleźć sobie nowego pracodawcę.

Na temat decyzji Man Utd w sprawie Ronaldo stanowisko wyraził Wayne Rooney, który w przeszłości bronił barw ekipy z Old Trafford.

To smutne, że Ronaldo w takich okolicznościach żegna się z Man Utd. Oczywiste jest, że jest moim byłym kolegą z drużyny i fanem klubu. Pod tym względem jestem zgodni – przekonywał były reprezentant Anglii cytowany przez Metro.co.uk.

Zobacz także:

Oficjalnie: Manchester United podjął decyzję w sprawie Ronaldo!
Cristiano Ronaldo

Manchester United poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Cristiano Ronaldo za porozumieniem stron. Oznacza to, że kapitan reprezentacji Portugalii może już szukać nowego klubu jako wolny agent. Manchester United rozwiązał umowę z Cristiano Ronaldo za porozumieniem stron Takie działanie to efekt głośnego wywiadu Portugalczyka z The Sun Kapitan reprezentacji Portugalii może zatem związać się z nowym

Czytaj dalej…

Manchester United podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Portugalczykiem. Jednocześnie angielski klub podziękował zawodnikowi za wkład w rozwój zespołu podczas dwóch okresów jego kariery w ekipie z Old Trafford. Ronaldo łącznie strzelił 145 goli dla Man Utd w 346 spotkaniach. W oficjalnym komunikacie angielskiego klubu życzono reprezentantowi Portugalii i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Tymczasem już w czwartek Ronaldo z reprezentacją swojego kraju zacznie mundial w Katarze. Portugalczycy w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej mundialu zagrają z Ghaną.

Czytaj więcej: Dwa kluby chcą Ronaldo. Łączy je postać właściciela

Komentarze