Zaskakujące słowa trenera Brentford. “On może być wart 100 milionów funtów”

Ivan Toney rozgrywa znakomity sezon w barwach Brentford i ma na koncie w Premier League już 20 trafień. Zdaniem opiekuna Pszczół napastnik może być wart nawet 100 milionów funtów.

Ivan Toney
Pressfocus Na zdjęciu: Ivan Toney
  • Ivan Toney strzelił w tym sezonie już 20 goli w 33 meczach Premier League
  • Formą napastnika zachwycony jest szkoleniowiec Brentford Thomas Frank
  • Zdaniem szkoleniowca Anglik może być wart nawet 100 milionów funtów

Ivan Toney doceniony przez szkoleniowca

Kampania 2022/23 jest znakomita w wykonaniu Ivana Toneya. Napastnik Brentford strzelił już 20 goli w 33 meczach i w klasyfikacji najlepszych strzelców Premier League ustępuje jedynie Harry’emu Kane’owi i Erlingowi Haalandowi. 

Trener Pszczół, Thomas Frank uważa, że przy obecnych standardach rynkowych 27-latek może być aktualnie wart nawet 100 milionów funtów.

– W mojej opinii Ivan Toney może być wart nawet 100 milionów funtów. Ile zapłaciłbyś za napastnika, który gwarantuje ci powyżej 20 bramek? 20 goli dla klubu ze środka tabeli. Czego w takim razie mógłby dokonać w silniejszym klubie? On dojrzewa z wiekiem jak wino – stwierdził trener Brentford. 

Niewykluczone, że Ivan Toney latem przeniesie się do silniejszego zespołu. Sytuację snajpera monitorują wielkie kluby, które gotowe są złożyć za niego Brentfrod atrakcyjne oferty. 

U nas również: Angielski gigant godzi się z porażką w sprawie transferu Kane’a?

Komentarze