Diament Arsenalu podjął decyzję, oficjalne potwierdzenie niebawem

Bukayo Saka niebawem podpisze nową umowę z Arsenalem. Gwiazdor zespołu pozostanie na Emirates do 2028 roku i zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem klubu. Fabrizio Romano opatrzył te doniesienia swoim słynnym "here we go".

Bukayo Saka
PressFocus Na zdjęciu: Bukayo Saka
  • Bukayo Saka doszedł do porozumienia z Arsenalem już w lutym, ale wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia
  • Fabrizio Romano donosi, że Anglik niebawem podpisze z Kanonierami nową umowę, obowiązującą do 2028 roku
  • Skrzydłowy zostanie najlepiej opłacanym graczem swojej drużyny

Saka nigdzie się nie wybiera, padło słynne “here we go”

Bukayo Saka to bezapelacyjnie jeden z najlepszych zawodników w Premier League. Choć jego Arsenalowi nie udało się ostatecznie wygrać mistrzostwa, skrzydłowy dał się pokazać jako lider Kanonierów. Pamiętajmy, że wciąż mówimy o graczu w wieku 21 lat.

Klub robił wszystko, by zachować u siebie wychowanka. Nie ulega wątpliwości, że jest łakomym kąskiem dla każdego zespołu w Europie. Fabrizio Romano już w lutym donosił, że obie strony doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy. Jak dotąd nie otrzymaliśmy jednak oficjalnego potwierdzenia. Włoski dziennikarz przekonuje jednak, że komunikat ze strony klubu pojawi się niebawem. Saka pozostanie w północnym Londynie do 2028 roku i zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie. Ma inkasować 16 milionów euro rocznie, a zatem wyprzedzi pod tym względem Gabriela Jesusa. Romano jest na tyle pewien tych informacji, że opatrzył je swoim słynnym “here we go”.

Saka rozegrał w tym sezonie wszystkie 37 spotkań w Premier League. Zanotował w nich 13 bramek i 11 asyst.

Czytaj więcej: Simeone błyskotliwie odpowiada na krytykę po świetnej rundzie wiosennej Atletico.

Komentarze