Przemysław Rudzki przed meczem Fulham – Burnley. Sprawdź typ

Ola Aina
Ola Aina PressFocus

W poniedziałkowy wieczór może definitywnie rozstrzygnąć się kwestia walki o utrzymanie w Premier League. Znajdujące się w strefie spadkowej Fulham zmierzy się u siebie z Burnley. Gospodarze muszą wygrać, aby zachować szanse na utrzymanie. Sprawdź jaki wynik w tym meczu typuje Przemysław Rudzki.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Premier League. Fulham pod ścianą

Sytuacja Fulham przed poniedziałkowym spotkaniem z Burnley jest bardzo zła. Drużyna zajmuje 18. miejsce w tabeli Premier League, a do wyprzedzającego go Burnley traci dziewięć punktów. Zespół z Craven Cottage musi w tym meczu sięgnąć po komplet punktów, jeżeli chce zachować marzenia o występach w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Fulham nie ma jednak po swojej stronie zbyt wielu argumentów. W ostatnich sześciu ligowych spotkaniach zapisało na swoje konto zaledwie jeden punkt. Znacznie lepiej w tym okresie punktowało Burnley, które potrafiło odnieść dwa zwycięstwa. To właśnie dzięki sześciu zdobytym punktom odskoczyły od strefy spadkowej.

Jaki wynik typuje Przemysław Rudzki?

etoto
3.46

Ambasador etoto zakłady bukmacherskie Przemysław Rudzki nie daje piłkarzom Fulham nadziei na utrzymanie. Jego zdaniem poniedziałkowe spotkanie na Craven Cottage zakończy się podziałem punktów, z którego zadowoleni będą tylko goście.

etoto
2.29
zwycięstwo Fulham
etoto
3.35
zwycięstwo Burnley

Poniedziałkowe spotkanie w Londynie rozpocznie się o godzinie 21:00. Dowiedz się więcej – sprawdź naszą zapowiedź meczu Fulham – Burnley.

Unikalna oferta powitalna od ETOTO

Jeśli nie masz jeszcze konta w ETOTO zakłady bukmacherskie to teraz jest doskonała okazja by je założyć. Rejestrując się w ETOTO za pośrednictwem naszej strony otrzymasz bonus ETOTO od pierwszej wpłaty do 1500 zł, ale również złoty status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA, co uprawnia do otrzymania codziennie bonusów i freebetów o łącznej wartości ponad 1000 zł w miesiącu! To limitowana oferta powitalna, której nie znajdziesz nawet na stronie bukmachera.

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze