Lucien Favre faworytem do objęcia posady w Newcastle

Lucien Favre
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lucien Favre

Newcastle United po rozstaniu z Steve’em Bruce’em jest wciąż w trakcie poszukiwania nowego menedżera. Bild przekonuje, że aktualnie faworytem nowych właścicieli Srok do objęcia sterów nad drużyną jest Lucien Favre. 63-latek aktualnie pozostaje bez zatrudnienia.

  • Newcastle United po zmianie właścicieli jest w trakcie przebudowy
  • Nowe władze kluby podjęły już decyzję o rozstaniu z dotychczasowym menedżerem
  • Aktualnie trwają poszukiwania nowego opiekuna

Favre faworytem saudyjskich szejków

Newcastle United aktualnie nie rozpiszcza swoich kibiców wynikami. Drużyna z St. James Park plasuje się w dolnych regionach ligowej tabeli, będąc aktualnie na pozycji zagrożonej spadkiem z ligi. Piłkarze Srok w dziewięciu rozegranych meczach wywalczyli zaledwie cztery oczka. Nie dziwi zatem, że pracę stracił Steve Bruce.

Klubowi działacze pracują aktualnie nad znalezieniem nowego menedżera. Nowe informacje w sprawie przekazał Bild, sugerując, że aktualnie najbliżej pracy w Newcastle jest Lucien Favre. Były trener Borussii Dortmund, czy OGC Nice jest już podobno w trakcie zaawansowanych rozmów z działaczami Srok. Szwajcar nie jest jednak jedynym kandydatem na nowego opiekuna zespoły. Wysoko stoją też akcje Paulo Fonseki.

W trakcie minionego weekendu Newcastle pod wodzą tymczasowego opiekuna Graeme’a Jonesa zremisowało z Crystal Palace (1:1). Sroki pozostają tym samym już od 10 spotkań bez wygranej, licząc wszystkie rozgrywki. Tymczasem w najbliższy weekend przed ekipą z St. James Park trudne zadanie, bo rywalem Newcastle będzie Chelsea.

Czytaj więcej: Niespodzianka na Goodison Park. Trafienie piłkarza Newcastle ozdobą kolejki [WIDEO]

Komentarze