Dean Smith na ratunek Norwich

Dean Smith
Pressfocus Na zdjęciu: Dean Smith

Norwich nadal pozostaje bez trenera. Rozmowy z Frankiem Lampardem utknęły w martwym punkcie. Zespół znajduje się w kryzysie, ale dziennikarze z The Sun są przekonani, że na Carrow Road wkrótce przyjedzie Dean Smith.

Czytaj dalej…

  • Norwich usilnie pracuje nad zatrudnieniem nowego trenera
  • Po zwolnieniu Daniela Farke niewielu jednak szkoleniowców chciało podjąć się tego wyzwania
  • Wszystko za sprawą ostatniej pozycji klub w Premier League oraz mało cierpliwych właścicieli
  • Nieoczekiwanie angielskie media podają, że Dean Smith jest skłonny przejąć zespół z Carrow Road

Kto nowym trenerem Norwich?

Przemysław Płacheta jeszcze podczas trwania listopadowych eliminacji powinien poznać nazwisko nowego trenera w klubie. Daniel Farke otrzymał wypowiedzenie zaraz po pierwszym zwycięstwie w tym sezonie. Co prawda, wyniki zespołu były dalekie od ideału, to mogło się wydawać, że po wywalczeniu mistrzostwa Championship 2020/21, włodarze z Carrow Road darzą niemieckiego trenera sporym kredytem zaufaniem.

Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, przez co w mediach automatycznie pojawiła się giełda potencjalnych nazwisk nowego menadżera Norwich. I tak w międzyczasie rozmawiano z kilkoma szkoleniowcami, ale żaden z nich nie podjął decyzji o dołączeniu do drużyny ze wschodu Wielkiej Brytanii.

Po tym jak Frank Lampard odmówił Kanarkom, wszystko wskazuje na Deana Smitha. 50-latek chwilę temu rozstał się z Aston Villą, którą przejął Steven Gerrard. Trzeba przyznać, że listopad w Premier League dostarczył nam już czterech zmian na stanowisku klubowego menadżera. Nadszedł więc czas na kolejną. Bukmerzy na wyspach również dają największe szanse Smithowi, dla którego byłby to trzeci zespół z angielskiej ekstraklasy.

Przeczytaj również: Lampard powiedział “nie”. Anglik nadal bez pracy

Komentarze