Lampard powiedział “nie”. Anglik nadal bez pracy

Frank Lampard
PressFocus Na zdjęciu: Frank Lampard

Frank Lampard nie zostanie nowym menedżerem Norwich City. Były szkoleniowiec Chelsea zrezygnował z możliwości poprowadzenia zespołu. Teraz faworytem do objęcia tej posady jest Dean Smith.

Czytaj dalej…

  • Norwich City zmuszone jest do dalszego poszukiwania nowego menedżera, po tym jak zdecydowali się na zwolnienie Daniela Farke’a
  • Z objęcia posady menedżera Kanarków zrezygnował Frank Lampard
  • Według brytyjskich mediów faworytem jest obecnie Dean Smith

Lampard zrezygnował z rozmów

Lampard był uważany za głównego kandydata do zastąpienia zwolnionego Daniela Farke’a na stanowisku menedżera Norwich City. Obie strony w ostatnich dniach prowadziły w tej sprawie rozmowy, ale w piątek brytyjskie media poinformowały, że do podpisania umowy nie dojdzie. Z objęcia posady menedżera Kanarków miał zrezygnować Lampard.

Wraz z rezygnacją Lamparda mocno wzrosły notowania Deana Smitha, który w ubiegłym tygodniu rozstał się z Aston Villą. Według informacji Daily Mail to właśnie on będzie teraz głównym kandydatem władz Norwich City.

Norwich City zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co wyprzedzające je Newcastle United. Na Carrow Road szukają szkoleniowca, który podjąłby się misji uratowania drużyny przed spadkiem.

Zobacz także: Norwich spróbuje zakontraktować Lamparda

Komentarze