Były zawodnik brutalnie o pomocniku Manchesteru United. “To zwykły dzieciak”

Po spotkaniu z Liverpoolem na Bruno Fernandes spadła spora fala krytyki. Zdaniem wielu Portugalczyk nie zasługuje, by pełnić funkcję kapitana Manchesteru United. Takiego też zdania jest były obrońca Czerwonych Diabłów, Paul Parker.

Bruno Fernandes
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Bruno Fernandes
  • Bruno Ferandes był mocno krytykowany po meczu z Liverpoolem
  • Zdaniem wielu Portugalczyk nie nadaje się do roli kapitana zespołu
  • Tego samego zdania jest były zawodnik Czerwonych Diabłów, Paul Parker

Bruno Fernandes może stracić opaskę kapitańską?

Bruno Fernandes znalazł się w ogniu krytyki po spotkaniu z Liverpoolem. Portugalczyk na murawie wyglądał na mocno zrezygnowanego, a kamery wychwyciły, że prosił nawet o zmianę, mimo że nie odczuwał żadnych dolegliwości. Wzburzyło to kibiców i dziennikarzy. Zdaniem wielu nie powinien on odgrywać roli kapitana drużyny. 

Pod nieobecność na boisku Harry’ego Maguire’a to właśnie 28-latek pełni funkcję kapitana. Były zawodnik Manchesteru United, Paul Parker jest zdania, że Portugalczyk się do tej roli nie nadaje.

Ten Hag nadal darzy zaufaniem swojego zawodnika
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes nadal będzie pełnił ważną rolę w Man Utd Bruno Fernandes ponownie nosił opaskę kapitana Manchesteru United na Anfield Road w meczu z Liverpoolem, ale po końcowym gwizdku spotkał się z krytyką ze strony fanów i ekspertów za to, jak zachowywał się podczas tego pojedynku. W mediach społecznościowych pojawiły się nawet opinie, by pozbawić

Czytaj dalej…

– Po pierwsze, ja od początku mówiłem, że Bruno Fernandes nie nadaje się do roli kapitana Manchesteru United. Myślę, że to zawodnik, który powinien zostać pozostawiony sam sobie. On nie ma mentalności lidera, dlatego tak długo zajęło mu dojście do tak wielkiego klubu, jak Manchester United. Ludzie starają się go bronić, mówiąc, że to najlepszy zawodnik, bo notuje asysty, rozgrywa. Prawda jest jednak taka, że zachowuje się dziecinnie i drażni, kiedy rzuca się na murawę i obwinia sędziów. To dzieciak – stwierdził były piłkarz.

– Noszenie opaski na ramieniu wiąże się z obowiązkami, takimi jak uspokajanie innych zawodników. Wyobraźcie sobie, jakby on miał kazać Casemiro się uspokoić. Tamten tylko by potrząsnął głową. Nikt nigdy nie będzie słuchał jego poleceń przez sposób, w jaki się zachowuje. On woli chodzić po murawie, kopać innych, narzekać i się poddawać. Poddał się w meczu z Liverpoolem, gdzie wyglądał żałośnie. Jako kapitan powinien zadbać, żeby inni się nie poddawali i samemu nigdy tego nie robić – dodał.

Także u nas: “To najgorszy piłkarz Man Utd w historii”

Komentarze