Ten Hag nadal darzy zaufaniem swojego zawodnika

Erik ten Hag potwierdził, że Bruno Fernandes pozostanie wicekapitanem Manchesteru United w kolejnych meczach, pomimo krytyki, jaka spadła na pomocnika po niedzielnej porażce 0:7 z Liverpoolem.

Bruno Fernandes
PressFocus Na zdjęciu: Bruno Fernandes
  • Fernandes nadal będzie nosił opaskę kapiatana
  • Po przegranej z Liverpoolem na Portugalczyka spadła fala krytyki
  • Ten Hag stanął w obronie swojego piłkarza

Bruno Fernandes nadal będzie pełnił ważną rolę w Man Utd

Bruno Fernandes ponownie nosił opaskę kapitana Manchesteru United na Anfield Road w meczu z Liverpoolem, ale po końcowym gwizdku spotkał się z krytyką ze strony fanów i ekspertów za to, jak zachowywał się podczas tego pojedynku.

W mediach społecznościowych pojawiły się nawet opinie, by pozbawić Bruno Fernandesa opaski w przyszłości. Z tymi sugestiami nie zgadza się jednak menedżer Czerwonych Diabłów, Erik ten Hag, który nadal darzy swojego gracza pełnym zaufaniem.

– Bruno Fernandes odgrywa naprawdę ważną rolę. Daje dużo energii, ale także ma znaczący wpływ na szatnię, kieruje zawodnikami i jest inspiracją dla naszego zespołu – przyznał Ten Hag stając w obronie Portugalczyka.

– Nikt nie jest doskonały, każdy popełnia błędy i musimy z nich wyciągać wnioski. Bruno Fernandes też taki jest – dodał menedżer United.

Manchester United nie może długo rozpamiętywać niedzielnej porażki. Czerwone Diabły już w czwartek zagrają w meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Realowi Betis.

Zobacz również: Reprezentant Portugalii nie zostanie wykupiony przez mistrzów Niemiec

Komentarze