Niepokojące wieści dotyczące Modera, ogromny pech Polaka

Jakub Moder
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jakub Moder

Jakub Moder nie będzie miło wspominał sobotniego meczu ligowego w Premier League, w którym Brighton mierzył się z Norwich. Z punktu widzenia polskiego kibica spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, bo w obu ekipach są Polacy. Jakub Moder doznał jednak w tym starciu kontuzji tuż po wejściu na boisko, opuszczając boisko na noszach.

  • Złe wieściły napłynęły z Anglii po meczu Brighton – Norwich
  • Kontuzji kolana prawdopodobnie doznał Jakub Moder
  • Reprezentant Polski nie był w stanie o własnych siłach opuścić boiska

Nieszczęście Modera

Jakub Moder nie zaczął spotkania przeciwko Kanarkom w wyjściowym składzie. Reprezentant Polski pojawił się na boisku dopiero w 82. minucie. Menedżer Mew Graham Potter wierzył, że Polak da pozytywny impuls drużynie. Moder jednak cztery minuty po pojawieniu się na murawie doznał kontuzji, która może niepokoić kibiców reprezentacji Polski.

Były pomocnik Lecha Poznań nie był w stanie o własnych siłach opuścić boiska. Tym samym w ruch musiały pójść nosze. Polski zawodnik trzymał się natomiast za kolano, co może budzić obawy związane ze stanem zdrowia zawodnika.

22-letni piłkarz dołączył do Brighton w 2022 roku za 11 milionów euro. Jak dotąd Moder rozegrał w angielskiej ekipie 45 meczów, notując w nich dwa trafienia i cztery asysty.

Polski pomocnik ma kontrakt ważny z klubem z Amex Stadium do 2025 roku. Moder od września 2020 roku występuje w reprezentacji Polski, w której rozegrał 20 meczów, strzelając w nich dwa gole.

Czytaj więcej: Bez niespodzianki na Anfield Road. Watford nie dał rady

Komentarze