Młoty lepsze od Newcastle

Łukasz Fabiański

W ostatnim sobotnim spotkaniu 29. kolejki Premier League, West Ham United przed własną publicznością pokonał 2:0 Newcastle United. Tradycyjnie pełne spotkanie w drużynie Młotów rozegrał bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański.

West Ham już w siódmej minucie wyszedł na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Roberta Snodgrassa z rzutu rożnego, najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Declan Rice i uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi Srok.

Trzy minuty przed przerwą Młoty podwyższyły na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mark Noble, który pewnym uderzeniem wykorzystał rzut karny.

Goście z Newcastle w żaden sposób nie potrafili odpowiedzieć i ostatecznie Łukasz Fabiański mógł cieszyć się nie tylko ze zwycięstwa swojej drużyny, ale także z zachowania czystego konta.

West Ham United – Newcastle United 2:0 (2:0)