Chelsea wyceniła pomocnika, zawrotna kwota

Wciąż niepewna jest przyszłość Masona Mounta. Chelsea, jeśli nie dogada się z piłkarzem ws. nowej umowy, to będzie wymagała za jego kartę zawodniczą około 70 mln funtów. Trzeba powiedzieć, że ta kwota robi wrażenie, patrząc na wygasający w 2024 roku kontrakt gracza.

Mason Mount
PressFocus Na zdjęciu: Mason Mount
  • Chelsea nie sprzeda Masona Mounta za kwotę mniejszą niż 70 mln funtów
  • Ofensywny pomocnik ma być pożądany przez między innymi Liverpool
  • Rozmowy na temat nowego kontraktu 24-latka nie idą w dobrą stronę

Znamy wycenę Mounta, Chelsea oczekuje 70 mln funtów

Mason Mount podobno pragnie zostać w Chelsea, ale stawia włodarzom The Blues swoje warunki finansowe, na które druga strona nie chce przystać. Wszystko więc wskazuje na to, że londyński klub umieści pomocnika na liście transferowej, ponieważ jego umowa wygasa już 30 czerwca 2024 roku.

Jak podają dziennikarze brytyjskiego magazynu “The Athletic”, Chelsea wyceniła już swojego piłkarza i oczekuje za kartę zawodniczą 24-latka aż 70 milionów funtów. Trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie, patrząc na kończący się w 2024 roku kontrakt 36-krotnego reprezentanta Anglii z The Blues.

Zainteresowanie Masonem Mountem wykazują takie ekipy jak Liverpool czy Manchester United. Ofensywny pomocnik w 32 spotkaniach trwających rozgrywek strzelił 3 bramki i zaliczył 6 asyst.

Komentarze