Zawodnik Manchesteru United odniósł się do medialnych doniesień. “To kompletna bzdura”

Marcus Rashford bardzo szybko odniósł się do medialnych doniesień o rzekomych wygórowanych oczekiwań finansowych. Odpowiedział na "Twitterze".

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Media sugerowały, że Rashford ma wygórowane wymagania finansowe
  • Zawodnik Manchesteru United odpowiedział na “Twitterze”
  • Anglik jasno przedstawił swoje zdanie

Marcus Rashford dementuje medialne doniesienia

Kontrakt Marcusa Rashforda z Manchesterem United obowiązuje do czerwca 2024 roku. Nie od dzisiaj wiadomo, że klub z Old Trafford chce go przedłużyć. Jeremy Cross z „Daily Star” zasugerował, że piłkarz liczy na najwyższą umowę w swojej karierze gwarantującą mu zarobki rzędu 500 tysięcy funtów tygodniowo. Takie zarobki plasowałyby go na pierwszym miejscu w rankingu piłkarzy z największymi zarobkami w Premier League. Do całej sprawy odniósł się sam piłkarz na “Twitterze”, który odpisał profilowi “UtdPlug”.

Jeszcze przed tym, zanim zacznie to krążyć. To kompletna bzdura. Klub i ja szanujemy się nawzajem i tak pozostanie. Skupiam się wyłącznie na jak najlepszym ukończeniu ligi i zdobyciu trofeów – napisał Marcus Rashford.

Marcus Rashford jest w obecnym sezonie w znakomitej formie. W koszulce Manchesteru United rozegrał łącznie 44 spotkania, w których zdobył 27 bramek oraz zanotował 9 asyst.

Sprawdź także: Moder coraz bliżej powrotu? Optymistyczny głos klubu

Komentarze