Manchester United ma kłopot. Możliwa długa absencja Pogby

Paul Pogba
Pressfocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba doznał kontuzji na zgrupowaniu reprezentacji Francji. Pomocnik Manchesteru United może pauzować nawet do końca roku.

Czytaj dalej…

  • RMC Sport i Sky Sports przekazują złe wieści w sprawie zdrowia Paula Pogby
  • Francuz doznał kontuzji na zgrupowaniu swojej reprezentacji
  • Pomocnik Manchesteru United może już nie zagrać w 2021 roku

Ciąg dalszy problemów Pogby

Paul Pogba rozpoczął sezon 2021/2022 w doskonały sposób. Był ważnym ogniwem Manchesteru United, dla którego zaliczał mnóstwo asyst. Czar jednak prysł i rozpoczął się gorszy okres w karierze dla Francuza oraz jego zespołu. Czerwone Diabły prezentują się fatalnie, na co wpłynęła między innymi gorsza dyspozycja 28-latka.

Kilka dni temu Pogba udał się na zgrupowanie reprezentacji Francji, która wciąż nie jest pewna kwalifikacji na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Katarze. Wiemy już, że 28-latek nie pomoże Trójkolorowym. Na poniedziałkowym treningu doznał bowiem urazu uda po oddaniu strzału. Pogba opuścił boisko utykając. Ma on wrócić na Old Trafford, gdzie będzie poddawany rehabilitacji.

Początkowo wydawało się, że Pogba może być gotowy do gry po przerwie reprezentacyjnej. Najnowsze wiadomości RMC Sport oraz Sky Sports nie są jednak optymistyczne. Wynika z nich, że 28-latek ma pauzować od ośmiu do dziesięciu tygodni. Tym samym nie zobaczylibyśmy już Pogby na boisku w 2021 roku.

Manchester United po przerwie reprezentacyjnej praktycznie nie będzie miał chwili wytchnienia. Rozegra bowiem aż 11 spotkań. Czerwone Diabły czeka między innymi bój o 1/8 finału Ligi Mistrzów. Drużyna Ole Gunnara Solskjaera w Premier League zagra zaś z: Chelsea, Arsenalem, czy Brentford.

Czytaj także: Rangnick następcą Solskjaera? Niemiec ma argumenty

Komentarze

Na temat “Manchester United ma kłopot. Możliwa długa absencja Pogby