Kozłowski dogadany z top klubem z Premier League? Rybus uchylił rąbka tajemnicy

Maciej Rybus
fot. PressFocus Na zdjęciu: Maciej Rybus

Maciej Rybus w rozmowie z Wojciechem Pielą z Weszlo.fm ujawnił, że przedstawiciele Lokomotiwu Moskwa wypytywali go o Kacpra Kozłowskiego. Klub z Rosji jest poważnie zainteresowany młodym zawodnikiem, mogąc wyłożyć na jego transfer 10 milionów euro. Kłopot w tym, że zawodnik jest już podobno “po słowie” z jedną z ekip z Premier League.

  • Maciej Rybus udzielił wywiadu Weszlo.fm
  • Reprezentant Polski zabrał głos między innymi na temat Kacpra Kozłowskiego i Ralga Rangnicka
  • 32-latek stwierdził, że jego klub jest zainteresowany młodym pomocnikiem Portowców

Kozłowski blisko Premier League?

Maciej Rybus to kluczowa postać Lokomotiwu Moskwa. W tej kampanii reprezentant Polski wystąpił łącznie w 13 meczach, notując w nich dwie asysty. 32-latek opowiedział natomiast ostatnio o zainteresowaniu Kozłowskim ze strony Lokomotiwu.

W Lokomotiwie pytali mnie o Kozłowskiego, chcieli dać za niego nawet 10 milionów. Podobno jednak po sezonie jest dogadany z top klubem angielskim – mówił Rybus w rozmowie z Wojciechem Pielą.

Ponadto polski piłkarz wypowiedział się na temat Ralfa Rangnicka, który wkrótce może objąć stery nad Man Utd.

Rangnick? Był na każdym treningu, odprawie. Dało się odczuć, że ma wpływ na trenera – powiedział 66-krotny reprezentant Polski.

Lokomotiw Moskwa swój najbliższy mecz rozegra w poniedziałek. Rywalem ekipy ze stolicy Rosji będzie Arsienał Tuła. Nic nie wskazuje aktualnie na to, aby Rybus nie zagrał w tym spotkaniu.

Lokomotiw po rozegraniu piętnastu ligowych kolejek plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli. Ekipa z Moskwy traci osiem oczek do pierwszego Zenitu Sankt Petersburg.

Czytaj więcej: Losowanie baraży MŚ 2022: reprezentacja Polski poznała rywali

Komentarze