Klopp: Nie czujemy się genialni

Juergen Klopp
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Juergen Klopp

W związku z wtorkową porażką Manchesteru City z Newcastle United piłkarze Liverpoolu FC przed swoim starciem z Leicester City stanęli przed szansą powiększenia swojej przewagi w tabeli angielskiej ekstraklasy nad jednym z głównych rywali w walce o mistrzowski tytuł. Ostatecznie The Reds swój mecz zremisowali, a opiekun Liverpool przekonywał po zakończeniu spotkania, że na potknięcie jego zespołu nie miała wpływu porażka Man City.

Czytaj dalej…

– Czy jestem rozczarowany z powodu braku zwycięstwa mojego zespołu? Oczywiście, że tak – powiedział Juergen Klop przed kamerą Liverpool TV.

– Na nasz remis nie miała jednak wpływu gra Man City. Zdajemy sobie sprawę, że łatwo można doszukiwać się podtekstów w tej kwestii, ale zapewniam, że nie jesteśmy pod wpływem żadnych rzeczy – dodał 51-latek.

– Moi zawodnicy są normalnymi ludźmi. Zależało nam bardzo na zwycięstwie, ale się nie udało. Nie czujemy się genialni – kontynuował Niemiec.

– Będziemy na pewno rozmawiać na temat tego meczu, ale nie chciałbym zapominać o tym, że mamy po spotkaniu jeden punkt więcej – zaznaczył Klopp.

– Oczywiście to nie znaczy, że zrealizowaliśmy cel, bo chcieliśmy sięgnąć po pełną pulę. Z drugiej jednak strony byliśmy przygotowani na walkę i trudny bój, po którym ostatecznie wywalczyliśmy punkt – rzekł opiekun The Reds.

– To nie był wybitny występ w naszym wykonaniu, ale odpowiednio dobry – skwitował były trener Borussii Dortmund.


Komentarze