Kante chce dłuższego kontraktu. Negocjacje utknęły w martwym punkcie

N'Golo Kante
PressFocus Na zdjęciu: N'Golo Kante

Brytyjskie media informują, że Chelsea nie potrafi dojść do porozumienia z N’Golo Kante w sprawie przedłużenia kontraktu Francuza. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu przyszłego roku i wszystko wskazuje na to, że pomocnik zostanie wolnym zawodnikiem.

  • Kante i Chelsea nie potrafią osiągnąć porozumienia ws. przedłużenia kontraktu
  • Francuz oczekuje dłuższej umowy niż proponują The Blues
  • Po sezonie pomocnik może opuścić Stamford Bridge jako wolny zawodnik

Co dalej z nową umową N’Golo Kante?

Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z N’Golo Kante, Chelsea rozpoczęła już jakiś czas temu. Wciąż jednak obie strony nie potrafią dojść do porozumienia. Jak się okazują kością niezgody jest długość kontraktu.

Według The Athletic, The Blues oferują swojemu graczowi dwuletnią umowę z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Kante oczekuje natomiast dłuższej umowy. Mówi się, że gracz chciałby otrzymać czteroletnią umowę.

Właśnie taki kontrakt latem otrzymał, również 31-letni, Kalidou Koulibaly, który na Stamford Bridge trafił z Napoli.

Kante pozostaje obecnie poza składem Chelsea ze względu na kontuzję, o czym informował nie pracujący już w Londynie Thomas Tuchel. Francuz rozegrał dwa spotkania w Premier League z Evertonem oraz Tottenhamem, w którym doznał urazu. Za swoje występy zebrał bardzo dobre recenzję.

Według mediów, jeśli Kante nie przedłuży kontraktu z The Blues może latem trafić do PSG. Graczem interesują się także drużyny z Hiszpanii. Pomocnik nie powinien narzekać na brak ofert.

Zobacz również: Tuchel pożegnał się z kibicami Chelsea

Komentarze