N’Golo Kante z publiczną deklaracją. Wskazał, gdzie chciałby grać

N'Golo Kante postanowił wypowiedzieć się wreszcie publicznie na temat swoich planów na przyszłość. Pomocnik Chelsea podkreślił, że ekscytuje go projekt sportowy i chciałby pozostać w londyńskim klubie.

N'Golo Kante
Pressfocus Na zdjęciu: N'Golo Kante
  • W czerwcu wygasa umowa N’Golo Kante z Chelsea
  • Obie strony zdecydowane są jednak na kontynuowanie owocnej współpracy
  • N’Golo Kante publicznie podkreślił, że chce zostać w ekipie The Blues

Kante gotowy związać się z Chelsea na dłużej

Na początku sezonu wiele wskazywało na to, że latem Chelsea rozstanie się z N’Golo Kante. Francuz miał nieustanne problemy zdrowotne, przez które stracił mnóstwo meczów. Jego stan zdrowia niepokoił włodarzy, którzy wahali się, czy zaoferować mu przedłużenie umowy.

W rundzie wiosennej sytuacja zawodnika uległa zmianie. Francuz wyleczył kontuzję i znów stał się ważnym ogniwem drużyny. W tej sytuacji The Blues liczą na przedłużenie z nim współpracy. Zwłaszcza, że zawodnik publicznie podkreślił chęć pozostania. 

– Projekt sportowy jest ekscytujący. Chciałbym tutaj zostać. Chcę być częścią przyszłości Chelsea. Niestety, obecny sezon nie jest zdecydowanie na naszym poziomie, ale postaramy się wrócić na odpowiednią drogę. Zobaczymy, gdzie będę grał, ale mam wielką nadzieję, że tutaj – przyznał pomocnik w rozmowie z Football Daily.

W najbliższych tygodniach przedłużenie umowy N’Golo Kante ma zostać sfinalizowane. Trwają negocjacje odnośnie do długości nowego kontraktu. 

Sprawdź: Zatrudnienie Pochettino może wpłynąć na przyszłość doświadczonego pomocnika

Komentarze