Guardiola wróci na mecz z Chelsea

Pep Guardiola
Pressfocus Na zdjęciu: Pep Guardiola

Ostatnim czasem również Manchester City został zdziesiątkowany przez Covid. Do tego Pep Guardiola trafił na kwarantannę i nie było pewności czy wróci na hitowe starcie z Chelsea. Jak podaje Daily Mail, Hiszpan wrócił do pracy, dzięki czemu poprowadzi zespół w najbliższym meczu Premier League.

  • Josep Guardiola zakończył kwarantannę i powrócił do pracy w bazie The Citizens
  • Hiszpan poprowadzi Man City w hitowym meczu z Chelsea

Guardiola wyzdrowiał, czas na powrót do trenerskich obowiązków

Wiadomość o powrocie Pepa Guardioli do pełni zdrowia cieszy fanów, jak i piłkarzy Manchesteru City. Trener ostatnie 10 dni spędził na kwarantannie z powodu zarażenia Covid. Dodatkowo klub poinformował o 21 przypadkach koranowirusa. Według najnowszych wieści przekazanych przez Daily Mail, wszystko na Etihad wróciło już do normy i problemy kadrowe można uznać za zakończone.

W sobotę (15 stycznia) w Premier League dojdzie do dwóch hitów w 22. kolejce. Zmagania rozpocznie rywalizacja Man City z Chelsea. Z punktu widzenia tabeli jest to mecz na szczycie, chociaż Chelsea traci do Obywateli aż 10 oczek.

Faworytem tego pojedynku są gospodarze. The Citizens wygrali poprzednich 11 spotkań w angielskiej ekstraklasie. Z tego też powodu odjechali reszcie stawki, która nie może poszczycić się tak imponującą serią.

Manchester City
Chelsea
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. stycznia 2022 13:26.

Czytaj więcej: Barcelona i Chelsea blisko porozumienia. Teraz muszą przekonać piłkarza

Komentarze