Grealish nie musi mieć liczb, aby wpływać na drużynę. “Staję się stopniowo Grealishem, którym byłem wcześniej”

Jack Grealish
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jack Grealish

Jack Grealish zaliczył w środę wieczorem całe spotkanie przeciwko FC Kopenhaga. Zawodnik nie zdobył bramki i nie zaliczył asysty, ale i tak miał powodu do radości. Jego zespół rozbił Duńczyków kilkoma golami (5:0). Po meczu 27-latek przekonywał, że może grać lepiej.

  • Man City ma za sobą kolejny udany występ w Lidze Mistrzów
  • Mistrz Premier League rozbił na swoim stadionie FC Kopenhagę (5:0)
  • Po mecz kilka zdań komentarza wyraził Jack Grealish

Grealish zabrał głos po zwycięstwie Man City

Jack Grealish trafił do Man City latem 2021 roku z Aston Villa. Suma transakcji z udziałem zawodnika wyniosła blisko 120 milionów euro. Piłkarz jednak nie do końca spełniał pokładane w nim nadzieje.

– Wiem, że mogę doskonalić swoje umiejętności i wspinać się o kolejne dwa lub trzy poziomy. Wiem, do czego jestem zdolny – przekonywał Grealish cytowany przez Uefa.com.

Zobacz także:

Wydaje mi się, że stopniowo staję się Grealishem, którym byłem wcześniej – uzupełnił reprezentant Anglii.

Grealish w trakcie trwającego sezonu rozegrał jak na razie osiem meczów, spędzając na boisku 555 minut. Strzelił jednego gola. Kontrakt 24-krotnego reprezentanta Anglii obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 70 milionów euro.

Grealish od momentu, gdy trafił do ekipy z Etihad Stadium, to rozegrał w jej barwach 47 spotkań, notując siedem trafień i cztery asysty.

Czytaj więcej: Liga Mistrzów: Wielkie strzelanie Chelsea i Manchesteru City, potknięcie PSG [WIDEO]

Komentarze