David de Gea pewny swojej decyzji. Erik ten Hag ostrzegł bramkarza

David de Gea, mimo ofert ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej zdecydowany jest na przedłużenie umowy z Manchesterem United. Erik ten Hag ostrzegł jednak zawodnika, że w przyszłym sezonie nie będzie on już jego pierwszym wyborem między słupkami.

David de Gea
Imago Na zdjęciu: David de Gea
  • Manchester United zaoferował Davidowi de Gei ofertę nowego kontraktu
  • Hiszpan został uświadomiony przez Erika ten Haga, że w przyszłym sezonie nie będzie już podstawowym bramkarzem w klubie
  • Mimo to golkiper zdecydowany jest na kontynuowanie kariery na Old Trafford

Arabia Saudyjska nie jest pociągającym kierunkiem dla de Gei

Trudno zliczyć, ile kiepskich interwencji zaliczył w sezonie 2022/23 David de Gea. Hiszpan wielokrotnie przyprawiał kibiców Czerwonych Diabłów o szybsze bicie serca. Mimo to może liczyć na wsparcie Erika ten Haga.

Trener przekazał Hiszpanowi, że z uwagi na jego problem z grą nogami nie będzie już w przyszłym sezonie podstawowym bramkarzem. Mimo to 32-latek gotowy jest przedłużyć umowę z Manchesterem United. Na stole leży oferta dwuletniego kontraktu. 

Golkiper otrzymał kilka ofert od klubów z Arabii Saudyjskiej, jednak nie jest zainteresowany przenosinami na Bliski Wschód. Priorytetem dla de Gei jest kontynuowanie kariery w Manchesterze United. Nawet, jeśli będzie musiał walczyć o miejsce w wyjściowym składzie.

Sprawdź też: Nadchodzą pożegnania z Old Trafford. Sześciu graczy coraz bliżej zmiany klubu

Komentarze