Conte opowiedział o wybuchu koronawirusa w Tottenhamie. “To poważny problem”

Antonio Conte
fot. PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte

Tottenham Hotspur został ostatnio dotknięty zakażeniami na COVID-19. Głos w tej sprawie zabrał menedżer The Spurs Antonio Conte. W ekipie z Londynu u ośmiu piłkarzy i pięciu pracowników klubu został wykryty nieszczęsny patogen.

  • Tottenham Hotspur ma poważne kłopoty
  • Codziennie w klubie z Londynu zwiększa się liczba osówb z pozytywnymi wynikami testów na koronawirusa
  • Trudną sytuację skomentował menedżer The Spurs

Conte zabrał głos ws. sytuacji covidowej w Tottenhamie

Tottenham Hotspur w czwartek w Lidze Konferencji zagra ze Stade Rennais. Z kolei w najbliższy weekend przeciwnikiem The Spurs będzie Brighton. Realny scenariusz zakłada jednak, że to spotkanie ligowe może zostać przełożone.

Problem polega na tym, że codziennie w klubie pojawiają się osoby z koronawirusem. Ci, którzy wczoraj mieli negatywny test, dzisiaj mieli już pozytywny wynik. Kontaktują się z nami. To poważny problem – mówił Antonio Conte cytowany przez The Athletic.

Kto jutro się zarazi? Czy to będę ja? A może inny pracownik? To wszystko złe dla kibiców oraz pracowników klubu. Wolę rozmawiać na temat piłki nożnej – kontynuował Włoch.

Wszyscy trochę się boją. Wszyscy mamy rodziny. Dlaczego tak się dzieje? Wczoraj wszyscy się przebadaliśmy i otrzymaliśmy kilka pozytywnych testów. Dzisiaj sytuacja była podobna – powiedział Conte.

Kto zagra ze Stade Rennais? Do spotkania było gotowych 11 zawodników, ale pod koniec dzisiejszego treningu okazało się, że jeden z piłkarzy miał pozytywny wynik testu na COVID-19 – podsumował były trener Interu Mediolan.

Czwartkowe starcie na Tottenham Stadium pomiędzy The Spurs a ekipą z Ligue 1 odbędzie się o 21:00.

Czytaj więcej: Kłopoty dla Antonio Conte. Covid-19 w Tottenhamie

Tottenham
Rennes
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. grudnia 2021 22:07.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze