Chelsea potwierdziła medialne informacje ws. Azpilicuety. “Wzorowa lojalność”

Cesar Azpilicueta
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cesar Azpilicueta

Chelsea zgodnie z wcześniejszymi wieściami mediów poinformowała o przedłużeniu umowy z Cesarem Azpiliceutą. Dzięki nowemu porozumieniu zawodnik w klubie ze Stamford Bridge zostanie co najmniej do końca czerwca 2024 roku.

  • Cesar Azpilicueta zgodnie z medialnymi doniesieniami nie pożegna się z Chelsea
  • Klub z Londynu poinformował, że zawodnik parafował kontrakt do 2024 roku
  • Jeśli wypełni do końca umowę, to spędzi w szeregach The Blues łącznie 12 lat

Azplicueta lojalny względem Chelsea

Chelsea w trakcie trwającego okna transferowego straciła już Andreasa Christensena na rzeczy FC Barcelony. Faktem jest, że Katalończycy byli też poważnie zainteresowani pozyskaniem Cesara Azpilicuety. Hiszpański klub liczył na to, że 32-latek wzmocni drużynę na prawej obronie.

Ostatecznie jednak Azplicueta nigdzie nie rusza się z Chelsea. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował, że Hiszpan przedłużył o 12 miesięcy wygasającą z końcem czerwca przyszłego roku umowę z The Blues.

Zobacz także:

– Bardzo cieszymy się, że Cesar pozostanie w Chelsea przez co najmniej kolejne dwa lata. Cieszymy się, że nasz kapitan po raz kolejny wykazuje wzorową lojalność i przywództwo. Mamy jeszcze tyle do zrobienia razem! – przekazał współwłaściciel londyńskiego klubu Todd Boely cytowany przez oficjalną stronę internetową Chelsea.

40-krotny reprezentant Hiszpanii trafił do londyńskiej ekipy w 2012 roku. Jak na razie w koszulce The Blues wystąpił łącznie w ponad 470 meczach. Od momentu, gdy zawodnik trafił do Chelsea, to wygrał z tą ekipą dziewięć trofeów, w tym dwa mistrzostwa Premier League i raz Ligę Mistrzów.

Czytaj więcej: Ogromna oferta Chelsea za obrońcę Leicester odrzucona

Komentarze