Roberto Firmino wskazał, gdzie chciałby kontynuować karierę

Roberto Firmino
Pressfocus Na zdjęciu: Roberto Firmino

Jaka przyszłość czeka Roberto Firmino – zdawali się w ostatnich miesiącach pytać zarówno kibice, jak i dziennikarze. Brazylijczykowi kończy się kontrakt, choć jak sam przyznał, chciałby zostać w Liverpoolu. Fabrizio Romano przekazał, że klub złożył mu ofertę przedłużenia umowy.

  • Kontrakt Roberto Firmino wygasa wraz z końcem sezonu
  • Brazylijczyk jest szczęśliwy w Liverpoolu i chciałby dalej reprezentować jego barwy
  • The Reds złożyli mu ofertę przedłużenia kontraktu

Firmino nie chce odchodzić z Liverpoolu

Roberto Firmino na przestrzeni ostatnich miesięcy łączony był z wieloma klubami. Kontrakt Brazylijczyka wygasa wraz z końcem sezonu, co też przyciągnęło wiele zainteresowanych nim klubów. W tym kontekście wymieniane były m.in. FC Barcelona, Juventus, czy też Bayern Monachium. Ostatnie słowo może należeć mimo wszystko do zawodnika. 

Napastnik zmienił Newcastle na Nottingham
Chris Wood

Nottingham Forest poinformowało o 26. Transferze przychodzącym do klubu w tym sezonie. Tricky Trees wypożyczyli z opcją wykupu Chrisa Wooda z Newcastle United. Nottingham Forest nie ustaje w poczynaniach na rynku transferowym W obliczu kontuzji Taiwo Awoniyiego wypożyczyli z opcją wykupu Chrisa Wooda To 26. transfer Tricky Trees w tym sezonie, a trzeci w zimowym

Czytaj dalej…

W ostatniej rozmowie z mediami Roberto Firmino zdradził, jakie ma plany na przyszłość. 31-latek przyznał, że chciałby dalej reprezentować barwy Liverpoolu.

– Gra na najwyższym poziomie z wieloma fantastycznymi zawodnikami to coś niesamowitego. Jestem tu szczęśliwy i chciałbym na dłużej zostać w Liverpoolu i móc pomagać drużynie – stwierdził napastnik.

Jak przekazał Fabrizio Romano, The Reds złożyli Brazylijczykowi krótkoterminową ofertę nowej umowy. Obie strony są pozytywnie nastawione względem przedłużenia współpracy.

Roberto Firmino reprezentuje barwy Liverpoolu od lipca 2015 roku. Dla The Reds rozegrał już 348 meczów, w których strzelił 107 bramek i zanotował 78 asyst.

Przeczytaj: Firmino nie chciał zostać klubowym kolegą Cristiano Ronaldo

Komentarze