Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Agenci Gabriela w Anglii. Decydujące rozmowy

Coraz bliżej wyjaśnienia wydaje się być przyszłość brazylijskiego obrońcy Lille, Gabriela Magalhaesa. Reprezentant 22-letniego zawodnika są już z Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzą rozmowy z przedstawicielami dwóch klubów Premier League.

Czytaj dalej…

Nie ma wątpliwości, że Gabriel jest jednym zawodników, którzy cieszą się największym zainteresowaniem wśród europejskich klubów, ale wszystko wskazuje na to, że swoją karierę będzie kontynuował w Anglii.

Jak informuje Sky Sports, poważnie zainteresowane pozyskaniem piłkarza są Everton i Manchester United. Wiele wskazuje na to, że to właśnie z tymi klubami mają zaplanowane rozmowy agenci utalentowanego obrońcy. Kwota transferu może opiewać na 30 milionów euro.

Finalizacji rozmów można spodziewać się w najbliższych dniach. Gabriel nie może bowiem zbyt długo zwlekać z podjęciem ostatecznej decyzji, bowiem przygotowujące się do nowego sezonu kluby, chcą mieć jak najszybciej jasność w kwestii kształtu kadry swoich zespołów.

Lille ma już następcę

Tymczasem francuskie Lille jest już przygotowane na odejście zawodnika. Klub poinformował bowiem o sfinalizowaniu transferu 20-letniego środkowego obrońcy Ajaksu Amtsterdam, Svena Botmana.

Komentarze