Zamieszanie w Brazylii, Neymar w roli głównej

Neymar według najnowszych doniesień brazylijskich mediów pokłócił się z prezesem Brazylijskiej Federacji Piłkarskiej. Informacje dotyczące napastnika Al-Hilal przekazał na X (dawniej Twitter) dziennikarz Jose Carlos Araujo.

Neymar
Obserwuj nas w
fot. Imago / Fotoarena Na zdjęciu: Neymar
  • Duże emocje budził mecz Brazylii z Wenezuelą
  • Po spotkaniu zaatakowany został Neymar
  • Zawodnik Al-Hilal ostatnio pokłócił się z prezydentem Brazylijskiej Federacji Piłkarskiej

Neymar chciał porządkować brazylijskie sprawy

Neymar wdał się burzliwą dyskusję ze sternikiem Brazylijskiej Federacji piłkarskiej. Następstwem takiego obrotu wydarzeń była groźba bojkotu meczów Canarinhos przez piłkarza. Sprawa dotyczyła braku zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie spotkania eliminacyjnego, w którym zawodnik został zaatakowany przez kibica pudełkiem po popcornie.

13 października reprezentacja Brazylii tylko zremisowała z Wenezuelą w spotkaniu trzeciej kolejki eliminacji do mistrzostw świata 2026. Spotkanie zakończyły się rezultatem 1:1, a fani Canarinhos przyjęli to z dużym niezadowoleniem.

Mundial w 2026 roku odbędzie się w USA, Kanadzie i Meksyku. To pierwsze mistrzostwa świata, w których w fazie finałowej weźmie udział 48 drużyn. Faza grupowa będzie się w tym turnieju składać z 12 grup po cztery drużyny, a do play-offów awansują drużyny z pierwszego i drugiego miejsca, a także osiem najlepszych ekip z trzecich miejsc. Dodatkowo pojawił się etap 1/16 finału.

Czytaj więcej: Neymar wdał się w kłótnie z kibicem, puściły emocje po niespodziewanym wyniku [WIDEO]

Komentarze