Neymar wdał się w kłótnie z kibicem, puściły emocje po niespodziewanym wyniku [WIDEO]

Reprezentacja Brazylii zremisowała w ramach eliminacji do mistrzostw świata z Wenezuelą (1:1). Uwagę mediów przykuła natomiast sytuacja związana z tym, że zaatakowany został Neymar.

Neymar
Obserwuj nas w
fot. Imago / Leco Viana Na zdjęciu: Neymar
  • Reprezentacja Brazylii z czwartku na piątek czasu polskiego tylko zremisowała z Wenezuelą w eliminacjach do mistrzostw świata
  • Po zakończeniu spotkania trafiony w głowę pudełkiem po popcornie został Neymar
  • Zawodnik Al-Hilal szybko zlokalizował swojego adwersarza i wdał się z nim w pyskówkę

Neymar trafiony pudełkiem

Reprezentacja Brazylii w roli zdecydowanego faworyta przystępowała do potyczki z Wenezuelą. Ze swojej roli Canarinhos jednak się nie wywiązali. Jednocześnie swoją frustrację wyrzucali z siebie fani.

Ekipa Fernando Diniza miała zamiar wygrać trzecie z rzędu spotkanie i krok w tym kierunku zrobiła w 60. minucie, gdy bramkę zdobył Gabriel. W ostatnich fragmentach rywalizacji do wyrównania doprowadził jednak Eduard Bello.

Po zaledwie zremisowanym spotkaniu kibice Canarinhos wygwizdali piłkarzy. Z kolei jeden z fanów poszedł krok dalej, bo rzucił pudełkiem po popcornie w Neymara. Zawodnik szybko starał się wyłapać winowajcę. Taki stan rzeczy jednocześnie skutkował tym, że doszło do pyskówki z udziałem piłkarza Al-Hilal.

Finalnie więcej incydentów nie było, a w pewnym momencie Marquinhos wciągnął Neymara do tunelu, prowadzącego do szatni. Reprezentacja Brazylii po starciu z Wenezuelą legitymuje się na siódmym miejscu i plasuje się na drugim miejscu w eliminacjach do mundialu 2026.

Czytaj więcej: Neymar w końcu zaczął spłacać kredyt zaufania w Arabii Saudyjskiej [WIDEO]

Komentarze