Ogromny błąd Kamila Grabary! Szalony mecz w Manchesterze [WIDEO]

Kamil Grabara zaliczył fatalną interwencję przy uderzeniu Juliana Alvareza w 9 minucie meczu Manchesteru City z FC Kopenhagą. Polak przepuścił piłkę, która leciała prosto w niego. Ekipa z Premier League w całym meczu była lepsza i wygrała 3:1, awansującym tym samym do 1/4 finału Ligi Mistrzów.

Kamil Grabara
IMAGO / Bildbyran Na zdjęciu: Kamil Grabara
  • Manchester City podejmował na własnym terenie ekipę FC Kopenhagi
  • Anglicy zwyciężyli w tym spotkaniu 3:1
  • Fatalny błąd przy drugim trafieniu popełnił Kamil Grabara

“Aj, Jezus Maria, jaki błąd Bo… Grabary”

Zespół Manchesteru City na własnym stadionie podejmował w środowy wieczór FC Kopenhagę. Gospodarze właściwie już w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zapewnili sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek. Na Parken wygrali bowiem 3:1, co przed rewanżem stawiało ich w roli ogromnego faworyta. Potwierdzenie tego znaleźliśmy już po raptem 9 minutach gry.

Najpierw już w 5 minucie rywalizacji do bramki gości trafił Manuel Akanji. Ekipa z Danii właściwie nie zdążyła się otrząsnąć po stracie pierwszego gola, a na tablicy wyników było już 2:0. To za sprawą Juliana Alvareza, a właściwie to bardziej błędu Kamila Grabary. Polak przepuścił między rękoma piłkę, którą już prawie złapał. Jednak emocji nie było koniec. W 29 minucie rywalizacji rezultat zmienił się na 2:1, a kontaktową bramkę dla przyjezdnych zdobył Mohamed Elyounoussi. Tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony meczu na dwubramkowe prowadzenie “The Citizes” wyprowadził Erling Haaland.

Po zmianie stron goli już nie było. Finalnie Manchester City awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów z bilansem 6:2.