Zły start Legii Warszawa. Koszmarny błąd w rozegraniu [WIDEO]

Legia Warszawa źle rozpoczęła spotkanie z Austrią Wiedeń. W 11. minucie spotkania Legioniści popełnili koszmarny błąd w rozegraniu, który wykorzystała drużyna gości.

Husković i Kacper Tobiasz
IMAGO / Łukasz Grochala / Newspix.pl Na zdjęciu: Husković i Kacper Tobiasz
  • Legia Warszawa awansowała do trzeciej rundy el. Ligi Konferencji Europy
  • Rywalem Legionistów w walce o play-offy jest Austria Wiedeń
  • Polska drużyna podarowała Austriakom pierwszą bramkę w spotkaniu u siebie

Legia Warszawa – Austria Wiedeń. Błąd Legionistów w rozegraniu [WIDEO]

Legia Warszawa po nerwowym dwumeczu z kazachskimi Ordabasami awansowała do trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Teraz rywalem podopiecznych Kosty Runjaicia jest Austria Wiedeń.

W czwartek (10 sierpnia) o godzinie 19:00 wybrzmiał pierwszy gwizdek na Stadionie Wojska Polskiego przy ul. Łazienkowskiej. Przed meczem Legia Warszawa została uznana za faworyta spotkania, ale mimo tego nie ustrzegła się błędu w pierwszej połowie. W 11. minucie Juergen Elitim po podaniu od Kacpra Tobiasza popełnił koszmarny błąd, oddając piłkę rywalom. W rezultacie do siatki trafił Muharem Husković, napastnik Austrii Wiedeń.

Czy Legia Warszawa pokona Austrię Wiedeń w dwumeczu?