“Wiele osób myśli, że często doznaję kontuzji i dużo gram w golfa, a tak nie jest”

Gareth Bale
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gareth Bale

Gareth Bale żegna się z Realem Madryt. Walijski zawodnik ostatnio udzielił ciekawych wypowiedzi na temat stereotypów na swój temat. Na dzisiaj wciąż nieznana jest przyszłość zawodnika.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Garetha Bale’a
  • Walijczyk wypowiedział się ostatnio na temat krążących na jego temat opinii
  • Reprezentant Walii przekazał, że często nie znajdował się w kadrze Królewskich, bo taka była decyzja trenera, a nie dlatego, że był kontuzjowany

Bale zdementował stereotypy

Gareth Bale w ostatnim sezonie wystąpił w zaledwie siedmiu meczach Realu Madryt, notując w nich jedno trafienie. Taki stan rzeczy sprawił, że w kontekście zawodnika pojawiło się wiele ciekawych informacji, które jak się okazuje mogą nie mieć wiele wspólnego z prawdą.

Byłem gotowy do gry w wielu meczach ligowych. Czasami jednak po prostu nie umieszczano mnie w kadrze, więc ludzie myśleli, że jestem kontuzjowany. Wiele osób myśli, że często doznaję kontuzji i dużo gram w golfa, a tak nie jest – mówił Bale cytowany przez Goal.com.

Zobacz także:

– Problem polega na tym, że ludzie wierzą we wszystko, co czytają. Tworzy to pewien obraz, który zawsze cię prześladuje – uzupełnił Walijczyk.

Obecna umowa Bale’a z Realem Madryt wygasa z końcem czerwca. Zawodnika łączona już z takimi klubami jak Cardiff City, Newcastle United, czy ekipami z MLS. Światło dzienne ujrzały też wieści, że piłkarz otrzymał oferty z Getafe i Romy.

Czytaj więcej: Manchester United dołączył do wyścigu o pozyskanie zawodnika Realu Madryt

Komentarze