Media: Robert Lewandowski jest już w drodze do Stanów Zjednoczonych

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w najbliższych dniach podpisze kontrakt z FC Barceloną i zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek Dumy Katalonii. Najnowsze informacje na temat jego sytuacji przekazał Gerard Romero. Według hiszpańskiego dziennikarza Polak udał się już do Miami, żeby dołączyć do reszty drużyny. 

  • Robert Lewandowski zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony
  • Polak uda się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywa Barca i tam podpisze kontrakt
  • Gerard Romero poinformował, że Polak jest już w drodze na Florydę

Lewandowski już w drodze do nowej drużyny

W sobotę Bayern Monachium i FC Barcelona ogłosiły porozumienie w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Polak zostanie zawodnikiem Blaugrany, a Bawarczycy zarobią na jego transferze ok. 50 milionów euro wliczając w to dodatkowe bonusy. Napastnik w umowie z wicemistrzami Hiszpanii ma zagwarantowany numer “9”, dlatego niewykluczone, że z klubem pożegna się Memphis Depay. Niektórzy dziennikarze sugerują, że Holender może zdecydować się na oddanie swojego numeru 33-latkowi bez konieczności opuszczania klubu. 

Barca przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie zespół weźmie udział w przedsezonowym turnieju. W jego ramach zmierzy się z Interem Miami, Juventusem, Realem Madryt i New York Red Bull. Spotkanie z drużyną z Miami zostało zaplanowane na 20 lipca i wówczas prawdopodobnie Lewandowski zadebiutuje w barwach Dumy Katalonii

W niedzielę najnowsze informacje na temat sytuacji Polaka przekazał Gerard Romero. Zdaniem dziennikarza Lewandowski opuścił swoją willę na Majorce i jest już w podróży do stolicy Hiszpanii, z której ma polecieć na Florydę. Tam dołączy do drużyny wicemistrzów Hiszpanii.

Komentarze