Florentino Perez zdeterminowany. Real podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon

Carlo Ancelotti ma największe szanse na prowadzenie Realu Madryt w przyszłym sezonie. Tego pragnie Florentino Perez, któremu świetnie współpracuje się z Włochem.

Carlo Ancelotti
Obserwuj nas w
fot. Imago/ABACAPRESS Na zdjęciu: Carlo Ancelotti
  • Real Madryt podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon
  • Florentino Perez chce, aby swoją pracę kontynuował Carlo Ancelotti
  • Xabi Alonso na szansę w ekipie Królewskich będzie musiał poczekać

Ancelotti stworzony dla Realu

W mediach nie brakuje sugestii, że na ławce trenerskiej Realu Madryt w przyszłym sezonie będzie zasiadał Xabi Alonso. Choć Hiszpan znakomicie radzi sobie w Bayerze Leverkusen i jest jednym z najbardziej perspektywicznych szkoleniowców na świecie, jego drogi z Królewskimi tak szybko mogą się jednak nie skrzyżować. Hiszpański gigant nie sformalizował jeszcze kwestii trenera na kampanię 2024/2025, natomiast największe szanse ma na ten moment Carlo Ancelotti.

Dotychczas wydawało się, że w 2024 roku zakończy się przygoda Włocha z Realem. Satysfakcjonujące rezultaty, a także wzorowe relacje z Florentino Perezem sprawiają natomiast, że notowania Ancelottiego wciąż są bardzo wysokie. Prezydent Królewskich jest zdeterminowany, aby w dalszym ciągu stawiać właśnie na 64-latka.

Takiego rozwiązania oczekują także liderzy drużyny. Ancelotti imponują swoim bezkonfliktowym charakterem. Nie miał problemu z dostosowaniem się do warunków panujących w klubie, choć braki kadrowe są spore.

Na zakontraktowanie Ancelottiego nieustannie liczy reprezentacja Brazylii. Jeśli doniesienia z Hiszpanii się potwierdzą, będzie jednak musiała obejść się smakiem.

Kto powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie?

Xabi Alonso 52%
Carlo Ancelotti 40%
Hansi Flick 3%
Ktoś inny 5%
1354+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Xabi Alonso
  • Carlo Ancelotti
  • Hansi Flick
  • Ktoś inny

Zobacz również: Włoski gigant wciąż ma nadzieję. Zieliński zmieni klub po sezonie?

Komentarze