Przełamanie Lewandowskiego. Dublet Polaka w La Liga [WIDEO]

Robert Lewandowski otworzył wynik spotkania w meczu Elche - Barcelona. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców po dłuższej przerwie dając Dumie Katalonii prowadzenie w 20. minucie spotkania, a następnie w 67. minucie strzelił swojego drugiego gola w tym pojedynku.

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Pierwszy gol Lewandowskiego dla Barcelony od 23 lutego
  • Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w meczu z Elche
  • Polak znów kluczowy w ofensywie w Dumy Katalonii

Lewandowski z kolejnym golem dla Barcelony

Barcelona wygrała pięć ostatnich spotkań z rzędu z Elche, z czego aż trzy skończyła bez straty gola i również w sobotnim spotkaniu jest zdecydowanym faworytem. Xavi w tym meczu postanowił nieco namieszać w składzie Dumy Katalonii, ale w ofensywie nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego.

Polak po raz kolejny odwdzięczył się Xaviemu za zaufanie i zdobył gola w 20. minucie meczu z Elche. Lewandowski wykazał się dużym spokojem w polu karnym rywala i ładnym uderzeniem pokonał Badię.

Robert Lewandowski zdobył swojego pierwszego gola w Barcelonie od 23 lutego, gdy wpisał się na listę strzelców w przegranym meczu z Manchesterem United na Old Trafford, który zakończył przygodę Dumy Katalonii w europejskich pucharach w tym sezonie.

W 67. minucie Robert Lewandowski podwyższył na 3:0 dla Barcelony. Wcześniej drugą bramkę dla Dumy Katalonii zdobył Ansu Fati.