Cztery gole w jednym meczu! Show nastolatka w La Lidze [WIDEO]

Yeremy Pino
Pressfocus Na zdjęciu: Yeremy Pino

Yeremy Pino na długo zapamięta mecz Villarreal – Espanyol (5:1) w La Lidze. 19-latek z Hiszpanii strzelił w tym meczu aż cztery gole.

• W niedzielnym meczu Villarreal kontra Espanyol zobaczyliśmy aż sześć gole
  • Cztery bramki zdobył Yeremy Pino
  • 19-latek niemal w pojedynkę zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 5:1

Pino poprowadził Villarreal do zwycięstwa

Sezon 2021/2022 w wykonaniu Villarrealu bardzo długo był rozczarowujący. Żółta Łódź Podwodna często traciła punkty z niżej notowanymi przeciwnikami, przez co była daleko od strefy europejskich pucharów.

Unai Emery w pewnym momencie poukładał jednak zespół, który zaczął punktować bardzo dobrze i regularnie. W 26. kolejce La Ligi jego podopiecznie podejmowali na Estadio de la Ceramica Espanyol. W razie zwycięstwa Villarreal znalazłby się tuż za czwartym w tabeli Atletico.

Niedzielna konfrontacja potoczyła się po myśli gospodarzy. Głównie za sprawą hiszpańskiego 19-latka. Yeremy Pino trafił do siatki aż czterokrotnie. Pierwszego gola strzelił tuż przed upływem kwadransa gry, gdy pokonał bramkarza po uderzeniu głową. Sześć minut później znalazł się we właściwym miejscu o odpowiedniej porze. Hat-tricka skompletował tuż przed przerwą. Wówczas dostał nogę i trafił z bliskiej odległości. W 53. minucie popisał się świetnym dryblingiem, dzięki czemu z łatwością minął bramkarza i umieścił futbolówkę w siatce po raz czwarty. Pino boisko opuścił w 75. minucie.

W tym sezonie 19-latek opuścił tylko jedno ligowe spotkanie, w drugiej kolejce. Po spektakularnym niedzielnym meczu Pino może pochwalić się sześcioma trafieniami  czterema asystami w La Lidze. Hiszpan dołożył też gola w Lidze Mistrzów.