Busquets wciąż zwleka z decyzją ws. przyszłości

Fabrizio Romano informuje, że Sergio Busquets wciąż nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości. Włoski dziennikarz dementuje jednocześnie plotki sugerujące, że pomocnik FC Barcelony porozumiał się z Interem Miami.

Sergio Busquets
PressFocus Na zdjęciu: Sergio Busquets
  • Busquets nadal nie zdecydował w sprawie swojej przyszłości
  • Pomocnik może zostać w Barcelonie
  • Hiszpan ma jednak znacznie lepsze oferty z MLS i Arabii Saudyjskiej

Busquets musi podjąć decyzji czy zostanie w Barcelonie

Przyszłość Sergio Busquetsa jest gorąco komentowana w ostatnich tygodniach. Doświadczony pomocnik latem zostanie wolnym zawodnikiem po tym, jak jego kontrakt z FC Barceloną wygaśnie.

Hiszpan wciąż nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości. Fabrizio Romano informuje, że gracz blaugrany wbrew wcześniejszym doniesieniom nie porozumiał się z Interem Miami w sprawie podpisania kontraktu.

Włoski dziennikarz dodaje również, że Busquets wciąż zastanawia się nad przedłużeniem kontraktu z Dumą Katalonii. Klub ma mu zaoferować roczny kontrakt, ale ze znaczną obniżką pensji, a na Camp Nou chce go zatrzymać Xavi. Pomocnik potrzebuje jednak trochę czasu na decyzję.

Romano dodaje również, że Busquets może trafić do Arabii Saudyjskiej, ponieważ zabiega o niego Al Nassr, w którym występuje już Cristiano Ronaldo. Wszystko będzie zależeć od woli zawodnika, który będzie musiał wybrać pomiędzy wielkimi pieniędzmi a kontynuowaniem gry w Katalonii.

Zobacz również: Xavi rozczarowany zachowaniem kibiców Athletiku, którzy rzucali na murawę fałszywe banknoty

Komentarze